PRODUKTY

100% PŘÍRODNÍ BIO ELIXÍRY z kvalitní Matchy a Chagy
Sleva
Bio Matchaga - balení 28 sáčků (na 4 týdny)

Bio Matchaga

590 

2v1 slibuje vždy větší zážitek. Obzvlášť, když se za ním musíte vydat na kraj světa. Vlastně na dva kraje. Objevte Matchagu – to nejlepší ze dvou světů – originální bio elixír z Finska a Japonska.

Sleva
Bio Chaga - balení 28 sáčků (na 4 týdny)

Bio Chaga

550 

Strážce vaší imunity. Chaga – finská houba nesmrtelnosti, divoce rostoucí v arktických lesích, nastartuje protizánětlivé a očistné procesy těla.

  • jemná chuť připomínající černý čaj
  • silný zdroj betaglukanů a adaptogenů
  • bojovník proti nemocem, stresu a únavě

Sleva
Bio Matcha - balení 28 sáčků (na 4 týdny)

Bio Matcha

360 

Šálek Matcha čaje v sobě skrývá až 6 hodin energie a soustředění. Originál z Japonska v BIO kvalitě. Nabitý antioxidanty a aminokyselinami.

  • mletý zelený čaj, ručně sbíraný v Japonsku
  • praktické sáčky pro maximální čerstvost
  • 130x více antioxidantů než běžný zelený čaj

Původ produktů z Matchy a Chagy od DoktorBio - Matchaga z Finska a Japonska

TO NEJLEPŠÍ ZE DVOU SVĚTŮ

Suroviny V NEJLEPŠÍ BIO KVALITĚ z finska a japonska
Chaga neboli Rezavec šikmý, případně Čaga sibiřská (Inonotus obliquus) - "Houba nesmrtelnosti" - zázrak na imunitu s vysokým podílem betaglukanů a adaptogenů

Chaga

Naše Chaga se ručně sbírá v polárních lesích finského Laponska, které jsou díky své čistotě certifikované bio. Divoce rostoucí Chaga zde čelí extrémním výkyvům teplot až několik desítek let, než je plodnice dost velká ke sběru. Díky těmto podmínkám v sobě koncentruje velké množství bioaktivních látek a představuje tak extrémně kvalitní zdroj adaptogenů, beta glukanů, enzymů a antioxidantů. Z mateřského kmene břízy čerpá i další terapeuticky účinné látky, např. kyselinu betulinovou.

Několik zelených lístků japonské bio Matchy

Matcha

Naše Matcha pochází z tradiční oblasti Japonské Aichi. Plantáže s Matchou se asi 4 týdny před sklizní zastiňují, což vede k výraznému zvýšení obsahu chlorofylu a aktivních látek v rostlinách. Každý krok pěstování i výrobního procesu je pečlivě monitorován a dokumentován. Nejlepší ručně sbírané čajové listy se spaří, usuší a nakonec jemně namelou na speciálních žulových kamenech. Na jednom mlecím kameni se takto získá pouze jedna unce Matchy za hodinu.

BLOG

MATCHAGA RECEPTY, ČLÁNKy A TRENDy